MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12167163
nr 1216 7163
Sideboard
Gustaviansk stil. Längd: 190, djup: 46 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:41:15
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen